Metro Gergi Tavan Sistemleri 3D Form Gergi Tavanlar

3D Gergi tavan sistemleri yapısından ve tekniğinden kaynaklanan özelliği sayesinde bütün formlara kısa sürede girebilir ve istediğiniz formu kusursuz olarak alır.

Her ne kadar gergi tavan, isminden dolayı yalnızca tavanlarda kullanılan bir ürün düşüncesi yaratıyor olsa da, gerçekte bu durum hiçte böyle değildir. Şöyle ki; Gergi Tavan ürünleri kullanılarak yapılan Gergi Duvar uygulamaları sayesinde duvarlarınıza 3 Boyutlu etki kazandırabilir, beğendiğiniz bir manzarayı duvar boşluğunuza taşıyabilir, her hangi bir mekanı veya alanı duvardan aydınlatabilir veya mobilya, alüminyum, metal gibi kaplamaların zor, meşakkatli ve pahalı uygulama yöntemlerinden kurtularak, çok kısa bir sürede zahmetsizce dilediğiniz etkiyi duvarlarınızda yansıtabilirsiniz.

3D Gergi tavan sistemleri, diğer tüm gergi tavan modeli ürünlerimizin bütün özelliklerini bire bir taşır, ilave olarak canlı ve gerçekçi görüntüsü sayesinde misafirlerinizin dikkatini hemen çekerek, yaşam alanlarınızın tasarımlarına son derece farklı ve eşsiz görünmesine katkı sağlar.              

3D Gergi tavan sistemlerinde deneyimli ve güvenilir geçmişe sahip olan firmamız bu alanda en yeni modelleri, hayalinizde yatan tasarımları hizmetinize sunmaktadır. Bu sayede bütün yaşam alanlarınızı yani evlerinizi, iş yerlerinizi, ofislerinizi vb. istediğiniz her yeri farklı ve çok güzel bir dekorasyonla ferah ve canlı bir alan olarak değiştirebilirsiniz.

Gergi Tavan Nedir?

Metro Gergi Tavan, yüksek teknoloji ile üretilen yangına dayanıklı, akustik ve dekoratif bir yapı elemanıdır. Özel profil sistemlerine ısıtılarak gergi yapılan, alev almayan PVC bir membran olup, geniş profil yelpazesi ile her türlü tasarıma yanıt verebilecek niteliktedir. Arzu edilen her boyutta üretilebildiği gibi, istenilen formu alma kabiliyetine de sahiptir.

Nerelere Gergi Tavan Yapılabilir?

Metro Gergi Tavan, hemen, hemen her ortama uygulanabilir. Ev, Ofis, Yüzme havuzu, Düğün salonu, AVM, Kafeterya, Restaurantlar, Berber salonları, Güzellik ve sağlık merkezleri, Market gibi akla gelebilecek tüm yaşam alanlarının duvar ve tavanlarına arzu ettiğiniz resim ve tasarımla gergi tavan yapılabilir.

3D Form Gergi Tavan Örnek Uygulamalarımız...