Metro Gergi Tavan Sistemleri Modüler Sistem Gergi Tavanlar

Metro Gergi Tavan Sistemleri; Modüler aydınlatma Ekipmanları ile tavan tasarımlarında, pratik çözüm olanakları elinizin altındadır. 95Ø, 125Ø, 155Ø, 185Ø çapında dairesel ve 30×30, 60×60, 90×90, 120×120, 30×60, 30×90, 30×120 cm ölçülerinde kullanılabilecek hazır aydınlatma çözümlerimiz bulunmaktadır.

Kare, dikdörtgen, elips, üçgen ve dairesel formda mobilya havuzları, belirtilen ölçülerde imal edilip, montajı gerçekleştirilir. Bu aydınlatma Ekipmanlarında tercihen Transparan veya UV dijital baskı yapılabilir.

Aydınlatma seçenekleri ise T5 flüoresan, Şerit led, SMD led veya RGB led olarak Dizayn edilmiştir. Uygulama yaparken hazır Ekipmanları kullanmak, zaman ve montaj açısından oldukça avantajlı olup konut tipi proje uygulamalarında çokça tercih edilmektedir.

Metro Gergi Tavan Sistemleri olarak, istediğiniz ölçülerde LED panel aydınlatma ürünleri üretebiliyoruz. Dilerseniz bu panelleri, ev, ofis veya aklınıza gelebilecek tüm mekânlarda aydınlatma armatürü haricinde reklam, sürpriz veya sevgi gösterisi içinde kullanabilirsiniz. Bu panelleri istediğiniz ebatlarda ve tercih edeceğiniz bir resim, motif, işletme logosu veya sadece yazı baskılı olarak ta üretebiliyoruz.

Ev veya işyerinize gergi tavan uygulaması yaptırabilmeniz için minimum 15 cm derinliğinde havuzlar olması gerekir, bu havuz yoksa uygulama yapılacak alana genelde ALÇIPAN havuz yapılır, bu durum da maalesef mekânı inşaat ortamına çevirir.

Metro Gergi Tavan Sistemleri tarafından üretilen, modüler sistem gergi tavanlar ise uygulama yapılacak alanda bir kirlilik yaratmaz (eşyalı mekânlarda bile) hızlı ve kolay bir şekilde uygulanabilir.
Modüler sistem gergi tavanların derinlik ölçüsü 9 cm olduğu için, tavan yüksekliği alçak olan mekânlarda tavanı çok fazla aşağı çekmeyeceği için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Gergi Tavan Nedir?

Metro Gergi Tavan, yüksek teknoloji ile üretilen yangına dayanıklı, akustik ve dekoratif bir yapı elemanıdır. Özel profil sistemlerine ısıtılarak gergi yapılan, alev almayan PVC bir membran olup, geniş profil yelpazesi ile her türlü tasarıma yanıt verebilecek niteliktedir. Arzu edilen her boyutta üretilebildiği gibi, istenilen formu alma kabiliyetine de sahiptir.

Nerelere Gergi Tavan Yapılabilir?

Metro Gergi Tavan, hemen, hemen her ortama uygulanabilir. Ev, Ofis, Yüzme havuzu, Düğün salonu, AVM, Kafeterya, Restaurantlar, Berber salonları, Güzellik ve sağlık merkezleri, Market gibi akla gelebilecek tüm yaşam alanlarının duvar ve tavanlarına arzu ettiğiniz resim ve tasarımla gergi tavan yapılabilir.

Modüler Sistem Gergi Tavan Örnek Uygulamalarımız...