Metro Gergi Tavan Sistemleri Dijital Baskı Gergi Tavanlar

Metro gergi tavan sistemleri dijital baskı gergi tavanlar gergi tavan uygulamaları arasında en fazla fark modellerdir.

Dijital baskılı gergi tavan modelleri ortamda çarpıcı bir etkiye sebep olur. Dijital baskı teknolojisi ile tavan gergisi üzerine yüksek çözünürlük ‘lü görseller UV baskı sistemi ile uygulanır.

Resimlerde solma, sararma, çatlama ve baskı izine karşı hiçbir sorun çıkarmayan UV baskı teknolojisinin kullanıldığı dijital baskı sistemi, tavan, duvar uygulamalarının yanı sıra 3 boyutlu ve mobilya tasarımlarında da kullanılmaktadır.

Gergi tavanın tüm avantajlarına sahip olan dijital baskılı gergi tavan modellerinde yüzlerce seçenek içerisinden seçim yapılarak tavan masmavi bir akvaryuma, yemyeşil bir bahçeye, çiçeklerle bezeli bir tabloya ya da insanı içine çeken 3 boyutlu bir figüre dönüştürülebilir.

İsteğe göre çeşitli karakterlerin, dini sembollerin, hayvan figürlerinin ya da soyut çalışmaların yer aldığı modeller de tercih edilebilir.

Web sitemizde, BASKI GÖRSELLERİ sayfamızda bulunan 60 milyona yakın resim, desen ve motiflerden seçebileceğiniz görsellerin yanı sıra dilediğiniz bir görseli yüksek çözünürlükte bize ulaştırmanız durumunda bu görseli de uygulayabiliyoruz.

Unutmayın; Yüksek kalitede baskı için görselin minimum 300 DPİ çözünürlükte ve CMYK modunda 1/10 ölçekli, eps, jpeg, tif, pdf formatlarında olması gerekmektedir. Aksi durumda baskı sonrası seçtiğiniz görsel sizi mutlu etmeyebilir.

Dijital baskılı gergi tavanlar ambiyansa uygun görseli firma logoları vb. içerikle yaşam alanlarına ait tasarımlara sınırsız bir dünya açar.

Gergi Tavan Nedir?

Metro Gergi Tavan, yüksek teknoloji ile üretilen yangına dayanıklı, akustik ve dekoratif bir yapı elemanıdır. Özel profil sistemlerine ısıtılarak gergi yapılan, alev almayan PVC bir membran olup, geniş profil yelpazesi ile her türlü tasarıma yanıt verebilecek niteliktedir. Arzu edilen her boyutta üretilebildiği gibi, istenilen formu alma kabiliyetine de sahiptir.

Nerelere Gergi Tavan Yapılabilir?

Metro Gergi Tavan, hemen, hemen her ortama uygulanabilir. Ev, Ofis, Yüzme havuzu, Düğün salonu, AVM, Kafeterya, Restaurantlar, Berber salonları, Güzellik ve sağlık merkezleri, Market gibi akla gelebilecek tüm yaşam alanlarının duvar ve tavanlarına arzu ettiğiniz resim ve tasarımla gergi tavan yapılabilir.

Dijital Baskılı Gergi Tavan Örnek Uygulamalarımız...