Metro Gergi Tavan Sistemleri Transparan (Işıklı Doku) Gergi Tavanlar

Sade bir şıklıktan hoşlananların tercihi olan bu modelde tavan gergisi düz renktir ve üzerinde herhangi bir desen bulunmaz. Enerji kaynağından aldığı ışığı mekânın her köşesine homojen bir şekilde dağıtır. Aydınlatma kaynağının ışık şiddeti, direk göz teması halinde dahi, gözlerinizi rahatsız etmez. Mekânlarınız da son derece etkin bir aydınlatma çözümü olmakla beraber estetik açıdan modern bir hava yaratır.

En çok tercih edilen modeller arasında yer alan Transparan doku, hem sade hem de gösterişli dekorasyonlarda oldukça etkileyici sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca alçı kutulama ve ışık bandı gibi uygulamalarda da daha çok Transparan doku tercih edilmektedir. Alçı göbekler ve alçı kutulamalarda bırakılan boşluklar için de bu malzeme oldukça idealdir.

Aydınlatma sistemlerinde kullanılan 3 çip 60’lık şerit LED, uygulanan mekanlarda belirli bir enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca sağladığı tasarrufların yanı sıra her yere eşit miktarlarda yansıttığı kesinlikle ve asla gözleri yormaz. Dilediğiniz alan ve mekânlar bu şık ve göz alıcı olan uygulama sayesinde oldukça estetik bir görünüme kısa sürede sahip olur.

Bu gergi tavan modelleri sadece iş yerlerinde değil artık günümüzde evlerde de rahatlıkla ve etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Transparan gergi tavan modellerini özellikle mutfaklarınızda daha geniş ve ferah bir ortam istediğinizde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yatak odaları, salonlar ve koridorlarda da aynı şekilde uygulanabilir.

Tüm gergi tavan modellerinde olduğu gibi Transparan gergi tavanlarda yapılarınızda hiçbir ağırlığa sebep olmaz. Gergi tavan uygulamalarını sadece tavanlarda değil tüm yaşam alanlarınızın duvarlarında da kullanabilir yaşam alanlarınızı değiştirerek farklı ve göz alıcı bir alanlar yaratabilirsiniz.

Gergi Tavan Nedir?

Metro Gergi Tavan, yüksek teknoloji ile üretilen yangına dayanıklı, akustik ve dekoratif bir yapı elemanıdır. Özel profil sistemlerine ısıtılarak gergi yapılan, alev almayan PVC bir membran olup, geniş profil yelpazesi ile her türlü tasarıma yanıt verebilecek niteliktedir. Arzu edilen her boyutta üretilebildiği gibi, istenilen formu alma kabiliyetine de sahiptir.

Nerelere Gergi Tavan Yapılabilir?

Metro Gergi Tavan, hemen, hemen her ortama uygulanabilir. Ev, Ofis, Yüzme havuzu, Düğün salonu, AVM, Kafeterya, Restaurantlar, Berber salonları, Güzellik ve sağlık merkezleri, Market gibi akla gelebilecek tüm yaşam alanlarının duvar ve tavanlarına arzu ettiğiniz resim ve tasarımla gergi tavan yapılabilir.

Transparan (Işıklı Doku) Gergi Tavan Örnek Uygulamalarımız...