Metro Gergi Tavan Sistemleri Lake (Renkli Doku) Gergi Tavanlar

Lake gergi tavan tasarımları, uygulama yapılan mekânın bütün ışıltısını kendisinde toplayıp bire bir yansıtması sebebiyle günümüzde modern tasarımcılar tarafından oldukça fazla tercih edilmekte olup, bu gergi tavan modeli şık ve parıltılı dekorasyon isteyenlerin vazgeçilmez gergi tavan uygulaması olmuştur.

Lake parlaklığına sahip olan bu gergi malzemesi, mekândaki şatafatın tavana da taşınmasını sağlayarak dekorasyonla bütünlük sağlar. 120 Farklı renk seçeneği ile altyapı gerektirmeksizin kapalı tüm yaşam alanlarına uygulama yapılabilir. Lake (renkli) gergi tavan uygulamasında geniş renk yelpazesi içinden istenen renk seçilebilir ve seçilen gergi malzemesi her ortama uygulanabilir.

Lake (renkli) gergi tavanların yüzeyine istenilen aydınlatma (spot, avize, aplik vb.) armatürü ek olarak uygulanabilir. Bu sayede aydınlatma sağlanır ve yüzeyinin parlak olması sebebiyle ışıktan iki kat daha fazla fayda elde edilir.

Kesinlikle kir ve leke tutmayan ısı nem ve rutubetten de etkilenmeyen bu malzemeler ile tavan ve duvarlarınızı birçok farklı renk seçeneği ile kaplayabilir, farklı özgün tasarımlar yaratabilirsiniz. Renk solması gibi bir durumun söz konusu dahi olmadığı, lake doku bu özelliğini uzun yıllar korumakta olup, klasik tavan ve duvar kaplama malzemelerinin ömrü ile kıyaslandığında son derece ekonomiktir. Bu model ayrıca diğer odaların yanında lake mobilyaların yer aldığı mutfak ve yatak odası gibi ortamlarda dekorasyonun mükemmel bir tamamlayıcısı olarak kullanılmaktadır.

Lake (renkli) gergi tavan malzemesi kullanılarak ayrıca 3 boyutlu modeller de hazırlanmaktadır. 3 Boyutlu gergi sistemleri, belirli bir şekilde 3 boyutlu olarak hazırlanan metal bir iskelet üzerine gergi malzemesinin giydirilmesi ile yapılmaktadır. Bu modeller daha çok alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler ve iş merkezleri gibi büyük yapılarda, yapı dekorasyonunda fark yaratmak için kullanılmaktadır.

Gergi Tavan Nedir?

Metro Gergi Tavan, yüksek teknoloji ile üretilen yangına dayanıklı, akustik ve dekoratif bir yapı elemanıdır. Özel profil sistemlerine ısıtılarak gergi yapılan, alev almayan PVC bir membran olup, geniş profil yelpazesi ile her türlü tasarıma yanıt verebilecek niteliktedir. Arzu edilen her boyutta üretilebildiği gibi, istenilen formu alma kabiliyetine de sahiptir.

Nerelere Gergi Tavan Yapılabilir?

Metro Gergi Tavan, hemen, hemen her ortama uygulanabilir. Ev, Ofis, Yüzme havuzu, Düğün salonu, AVM, Kafeterya, Restaurantlar, Berber salonları, Güzellik ve sağlık merkezleri, Market gibi akla gelebilecek tüm yaşam alanlarının duvar ve tavanlarına arzu ettiğiniz resim ve tasarımla gergi tavan yapılabilir.

Lake Doku (Renkli) Gergi Tavan Örnek Uygulamalarımız...