METRO Gergi Tavan Sistemleri Duvar ve tavan güzellik uzmanı

METRO Gergi Tavan Sistemleri Duvar ve tavan güzellik merkezi, genç ve başarılı girişimci Sn.Özcan AKŞAHİN tarafından 1998 yılında İstanbul ilinde kurulmuş olup, Türkiye geneline “Transparan (Işıklı Doku), Dijital Baskı, Lake (Renkli) Kumaş, 3D Duvar ve Tavan Sistemleri, 3D Kapı Kaplamaları ve 3 Boyutlu Duvar Kağıdı ve Her boyutta Kanvas Tablo” imalatı, Toptan ve Perakende satışını yapmaktadır.

İnşaat, dekorasyon ve aynı zamanda yapı tasarım uygulama alanlarında faaliyet gösteren firmamız her daim yeniliklerin takipçisi olmuş ve konusunda uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli ve garantili, sorun yaratan değil, size çözüm olan ürün ve hizmet üretmeye devam etmiştir.

Yurt dışı seminer ve organizasyonlarda tanışma fırsatı bulduğumuz gergi tavan sistemleri ve uygulamalarını araştırma süreçlerimiz nihayet bulmuş ve aldığımız kararla, Transparan (ışıklı doku), Dijital Baskı, Lake Kumaş, 3D Duvar ve Tavan Sistemleri, üretimi ve montajı konusunda gergi tavan sistemlerini de bünyemize katmış bulunuyoruz.

Gergi Tavan uygulaması ve satışı alanında da ihtiyacınız olacak tüm ürünleri;
*Fransa üretimi Alkor Draka marka PVC gergi tavan membranları,
*Almanya üretimi Renolit marka PVC gergi tavan membranları,
*Uzak Doğu (ÇİN) üretimi PVC gergi tavan membranları,
*Tüm membran çeşitlerine iç mekan kalitesinde yüksek çözünürlük te UV dijital baskı,
*Gergi tavan kenar fitili ve fitil kaynağı,
*Her çeşit alüminyum montaj profilleri,
*Brülör ve spatula gibi gergi tavan montaj ekipmanlarını,
Kendi üretim atölyesinde üreterek yada en uygun ve kaliteli olan malzemeyi tedarik ederek gergi tavan uygulaması yada satışı sürecinde de sizlerin çözüm ortağı olacaktır.

METRO Duvar ve tavan güzellik merkezi olarak bizler yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizden memnun kalmasını sağlamak olmuş ve kurulduğu ilk günden bugüne, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmış olmanın onur ve gururunu her zaman yaşamış ve yaşayacaktır.