Rize Gergi Tavan

Rize Gergi Tavan

Rize Gergi Tavan / Duvar ve tavan güzellik uzmanı… METRO Gergi Tavan Sistemleri

Metro Gergi Tavan Sistemleri olarak Rize ili ve tüm Türkiye geneline Gergi Tavan Malzemesi satışımız vardır. Her ölçüde ve tüm gergi tavan modelleri için en uygun fiyat, en hızlı teslimat ve %.100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Gergi Tavan üretimini; Siz müşterilerimizin tercihine göre, Uzak Doğu STRETCH CEILING marka, Alman RENOLİT marka ve Fransız Alkor Draka marka Gergi Tavan Membranı (Gergi Tavan Bezi) kullanıyoruz. Yüksek kalitede ve solvent içermeyen UV Ultraviyole Gergi Tavan baskısı ve Gergi Tavan kenar fitil kaynağını kendi atölyemizde, kendi makine parkurumuzda ve alanında uzman ekibimizle titizlikle ve profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

HER ÖLCÜDE VE HER CESIT GERGI TAVAN MODELI ICIN SIPARIS VERMEK VE GERGI TAVAN ÜRÜNLERI HAKKINDA BILGI ALMAK ICIN BIZI ARAYABILIRSINIZ.

0216 492 80 07 – 0532 493 80 07

Rize Gergi Tavan METRO Duvar ve tavan güzellik uzmanı olarak, Rize ilinde bulunan kapalı mekân tüm yaşam alanlarınıza ait tavan ve duvarları en kaliteli gergi tavan ürünleri ve 3D duvar kâğıdı ürünleriyle en ekonomik şekilde güzelleştiriyoruz.

Şimdi Rize’ de Duvar ve tavanlar METRO ile ışıldıyor… METRO Duvar ve tavan güzellik uzmanı

Gergi Tavan Servis ve Montaj
Gergi Tavan Servis ve Montaj
Gergi Tavan Servis ve Montaj
Gergi Tavan Servis ve Montaj
Gergi Tavan Servis ve Montaj
Gergi Tavan Servis ve Montaj
Posted in Hizmet Verdiğimiz Bölgeler and tagged , , , , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir